

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Energetic |
| Detection Range | 450 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M8 3 Pin Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 3 Pin Connector |
| Light Source | Laser Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 625 μs |
| Housing Material | ABS, Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Threaded |
| Series | G6 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Standards Met | CE, cULus |
| Thread Size | M8 |
VS/VE18-4P3440
OBD1000-R100-2EP-IO-V31
E3T-SL23-M5J 0.3M
GRTE18S-P1317
XUBTSPSNM12
WTB4S-3P2234VS05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00