

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Energetic |
| Detection Range | 900 mm |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | 3 Wire Cable Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable 2 Meter |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 1.25 ms |
| Mounting Type | Threaded |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | G6 |
| Housing Material | ABS/PC, Plastic |
| Standards Met | CE, cULus |
GRL18SG-N233Z
WL8G-P2231S01
WTB9M4L-3P2461
GSE6L-P3211
PD30ETT15PAM5SA
RAY26P-1H162530A00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00