

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Background Suppression |
| Detection Range | 5 - 450 mm |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | Cable |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable with Connector |
| Light Source | Laser Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Housing Material | ABS, Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | GTB6 |
| Standards Met | CE, cUL |
WSE9-3P2430
WL4S-3E2132V
O300.SP-GW1B.72N
WTE11-2P1132
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00