

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Miniature |
| Detection Type | Through Beam |
| Detection Range | 0 - 200 mm |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | Cable |
| Switching Mode | Dark Switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable 2 Meter |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 0.625 ms |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Series | G6 |
| Minimum Operating Temperature | +25°C |
| Housing Material | Plastic |
| Standards Met | CE |
PD140FNT60QMU-02C
E3RA-RP11 2M
E3Z-LL83 2M
WTT12L-B2503S05
WTB26P-24861120A00
VTF18-3F5140
GRTE18S-N2442V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00