

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Barrel |
| Detection Type | Energetic |
| Detection Range | 5 mm - 1 m |
| Output Type | Light/Dark Switching, PNP |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Wire |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.001 seconds |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | GR18 |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
WT100-2N4439
WS/WE24-2S01
GTE20M-24111170ZZZ
GTE20G-QLRC1170ZZZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00