

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Cylindrical |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 7.2 m |
| Output Type | NPN |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Electrical Connection | 4-pin, Male Connector M12 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4-pin, Male Connector M12 |
| Light Source | Visible Red |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 100 mA |
| Response Time | 0.5 ms |
| Mounting Type | Threaded |
| Housing Material | Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | GRL18 |
| Standards Met | CE, UL |
| Thread Size | M18 x 1 |
WL9M4G-3P2432
OBR15M-R200-2EP-IO-V1
WTB16I-34115120ZZZ
OPDK 14P5901/S14
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00