

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Optical Point Level Switch |
| Mounting Type | G1/2 Thread |
| Switch Output | NO, NPN |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Maximum Pressure | 16bar |
| Series | GRF |
| Standards Met | CE Certified, UL Listed |
| Current Rating | â¤30 mA |
FTC260-BA2J1
RA - 222 239
FMX11-CA11DS06
FTL325P-H1E1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00