

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 6 m |
| Output Type | NPN |
| Electrical Connection | M8 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | 4 Pin Connector |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Response Time | 650 μs |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | G6 Inox |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
UFN3-70B413
WL4SLGC-3P2252A00
E3T-FD13 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00