

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 0.08 - 12.5 m, 0.08 - 15 m |
| Output Type | NPN |
| Switching Mode | Light Switching |
| Electrical Connection | Cable |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable 2 Meter |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 1 ms |
| Minimum Operating Temperature | +30°C |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | G10 |
ML100-55/103/115a
WT18X-3P920
BOS 12M-PS-RE10-S4
WLD4FP-213111A0ZZZ
XUK9APBNM12
DT35-B15251
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00