

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Rectangular |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 0.15 - 12.5 m, 0.15 - 17 m |
| Output Type | PNP |
| Switching Mode | Light Switching |
| Electrical Connection | M12 Male Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | M12 4 Pin Connector |
| Light Source | PinPoint LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 1.25 ms |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | +30°C |
| Series | G10 |
| Housing Material | Plastic |
WSE9-3P2430
EE-SX674-WR 1M
WTV2S-2P1320
OR18.RR-PW1P.71O
VTE180-2P42482
DT50-2B215252
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00