

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 10000 |
| Output Signal Type | HTL, TTL |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 5 - 32 V dc |
| Shaft Diameter | 10mm |
| IP Rating | IP65, IP67 |
| Overall Height | 40.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Switching Frequency | 600 kHz |
AMS22S5A1BHBFL336
MASQ47-36PEKU1SA10
DBS60E-THAN01024
DBS36E-S3EL01000
ACS36-K1K0-K01
DFS60B-S4EC01500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00