

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Measuring |
| Series | BEF |
| Shaft Type | Solid shaft |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Overall Height | 63.7mm |
| Overall Width | 63.7mm |
| Overall Depth | 17mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
D8.C100.0500.RC11.1000
BDK 16.24K360-5-4
8.5000.B157.1024
DBS60E-S4FK02000
BCG08-L1KM03PP
DBS36E-S3EK00600
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00