

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | BCG08 |
| Output Signal Type | IO-Link |
| Stroke | 3000mm |
| Supply Voltage | 32 V |
| Resolution | 0.06 mm |
| IP Rating | IP50 |
| Interface | IO-Link |
| Overall Height | 120mm |
| Overall Width | 80mm |
| Overall Depth | 82mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Connection Type | Male Connector |
DBS50E-S5EK01024
DFS60E-BGEC00200
SKM36S-HFA0-K02
MSC360-1A-C0004-ERA360-05K
8.3620.544E.1024
BTF08-N1BM0399
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00