

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | A3M60A |
| Supply Voltage | 10 - 32 V |
| Shaft Diameter | 6mm |
| Steps Per Revolution | 16384Steps |
| IP Rating | IP67 |
| Interface | PROFIBUS-DP |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Connection Type | M12 Connector |
AFM60A-S4NB018X12
8.KIS40.1362.2048
EIL580-SC10.5BN.01000.A
40A50ABNG24K2
DFS60E-S4EA00500
BIM-UNT-AP6X-0.3-PSG3M
926230
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00