

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | Vertical |
| Switch Output | SPNO |
| Body Material | Stainless Steel |
| Cable Length | 1m |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +120°C |
| Maximum DC Voltage | 300V |
| Maximum AC Voltage | 300V |
| Thread Size | M12 x 1 |
| Maximum Current | 500 mA |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | SSF22 |
| Current Rating | 500 mA |
FTL31-AA4M3AAWCJ
FMX11-CA11KS20
FTL31-AA4U3AAWSJ
GB101089056
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00