

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Foot Switch Type | Single Foot Switch |
| Series | XPER |
| Contact Configuration | 1NC+1NO |
| Switch Operation | Latching |
| Case Material | Metal |
| Contact Voltage Rating AC | 240V |
| Contact Voltage Rating DC | 250V |
| Contact Current Rating | 3 A |
| IP Rating | IP66 |
| Guard Cover | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Colour | Orange |
| Better World Product | Yes |
| Number of Pedals | 1 |
3SE2903-1AA20
3SE2932-1AA20
F1-SU1Z/UV1 D UN
Ex GFSI 1O/1S Extreme
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00