

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3 |
| Maximum Current | 32A |
| Range | TeSys |
| Series | VBF |
| Enclosed/Not Enclosed | Enclosed |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Terminal Type | Screw Clamp |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
KG10AT203/GBA011FT2
172837 P3-100/XM
78634666 T3-1-102/I2H/SVB+K-CI-K1/2(RS393-9721)
276283 IS-100/2
197328 DMM-160/3/SE4/P-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00