

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | TeSys Island |
| Series | TPRAN |
| Type | Input/Output Module |
| For Use With | TPRBC bus coupler |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Outputs | 1 |
| Power Rating | 0.5 W |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Dimensions | 25 x 118 x 114 mm |
| Terminal Type | Spring |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
3RK3221-1AA10
3SK1211-1BB40
6ES7326-2BF41-0AB0
R1.190.0190.0
6ES7317-2FK14-0AB0
R1.190.0050.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00