

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Maximum Load Current | 45 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 280 V ac/dc |
| Minimum Load Voltage | 90 V ac/dc |
| Switching Type | Zero Voltage Switching |
| Minimum Load Current | 0.1 A |
| Series | Harmony Relay |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
3RF2440-1AB45
G3VM-31QVH(TR05)
1SNA645051R0400 OBOC2000-24VDC
PM6760A75PH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00