

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Speed |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Delay | 0.6 - 60s |
| Series | Harmony Control |
| Better World Verification | Green Premium |
| Better World Product | Yes |
| Height | 90mm |
| Length | 72mm |
| Dimensions | 72 x 35 x 90mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Width | 35mm |
| Terminal Type | Screw |
| Operating Temperature Range | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
3RN2012-2BW30
1SVR760669R9400 CM-IVN.P
72.01.8.240.0002
1SVR550882R9500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00