

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 1500:5 |
| Series | METSECT |
| Transformer Type | Tropicalise |
| Input Current | 1500A |
| Output Current | 5 A |
| Overall Height | 129mm |
| Overall Width | 98mm |
| Overall Depth | 40mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +50°C |
| Better World Verification | Green Premium |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Better World Product | Yes |
HO 150-NP-0100
2CSG225805R1101 CT PRO XT 200
XM20-375141S000000
XM07-185051S000000
XM22-395141S000000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00