

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 73A |
| Number of Poles | 3 |
| Range | TeSys |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Width | 136mm |
| Series | GV3P |
| Tripping Mechanism | Thermal-Magnetic |
| Rated AC Voltage | 690V |
| Mounting Style | DIN Rail Mount |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Overall Length | 55mm |
| Terminal Contact Type | Screw |
| Overall Dimensions | 55 x 136 x 132mm |
| Circuit Breaker Type | Thermal Magnetic Circuit Breaker |
| Overall Width | 136mm |
| Overall Depth | 132mm |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 6 kA @ 690 V ac |
| Special Features | IP20 Terminal Protection |
W58-XC4C12A-15
2210-T210-K0M1-H121-5A
IUGN66-1-72-10.0
W31-X2M1G-10
IELHK111-1-62F-80.0-AB-01-V
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00