

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| FLC Motor Rating | 110 A |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Range | TeSys |
| Power Rating | 0.045 kW |
| Normal State Configuration | 2NO + 2NC |
| Better World Product | Yes |
| Better World Verification | Green Premium |
| Control Voltage | 115 Vac |
3RU2116-1GC0
1SAZ721201R1040 TF42-7.6
1SAZ711201R1021 T16-0.74
3RB3026-1PB0
3RU2116-0JB1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00