

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 230 V |
| Current Rating | 20.2 A |
| For Use With | AC Motors |
| Series | ATV 12 |
| Field Bus Communication Type | ModBus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| STO | No |
| Drive Type | Variable Speed |
| Filter Included | Yes |
| Better World Product | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Better World Claim | Saves energy |
| Better World Verification | Green Premium |
| Overall Width | 105mm |
| Overall Length | 143mm |
| Overall Depth | 156mm |
| Standards Met | CE, CSA, UL |
| Interface | RS 485 |
ATV320U07N4B
C300-03400056
ATV212HU40N4
6SL3210-1KE11-8AF2
EFC5610-3K00-3P4-MDA-7P-NNNNN-L1NN
3-5011-004A DM1-347D6EB-S20S-EM
ATV320U11N4C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00