

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Contact Configuration | SPDT |
| Width | 18mm |
| Better World Verification | Green Premium |
| Length | 66mm |
| Better World Product | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Series | IRTMF |
| Time Delay | 0.1 - 360000s |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
H3DK-G AC/DC24-240
3RP2555-1AW30
85.04.0.048.0000
1SVR730030R3300 CT-MXS.22S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00