

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 440COM |
| Series | SLC440COM |
| Beam Resolution | 30mm |
| Component Type | Receiver |
| SIL IEC 61508 | 3 |
| PL EN ISO 13849-1 | e |
| Number of Beams | 96 |
| Protective Height | 1930mm |
| Minimum Scanning Distance | 300mm |
| Maximum Scanning Distance | 10000mm |
| Maximum Response Time | 20 ms |
| Length | 33mm |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Height | 1.971m |
| Terminal Type | 5-Pin M12 Connector |
| Width | 27.8mm |
| Dimensions | 33 x 27.8 x 1971 mm |
| Application | Elevators & Escalators, Food, Heavy Industry, Machine Tools, Packaging |
| Features | Safety Type 4 in Accordance with IEC 61496-1, User-Friendly Parameter Setting, No Tools Required, Reliable Safety Concept in Case of Interferences (EMC, Welding Sparks), Process Safety with Highest Availability, Integrated Set-Up Tool |
C2C-EA10530A10000
L40E-21MA1A
C4C-EA06010A10000
440L-T4F2070-Q
2TLA022302R0000 Orion1-4-30-015-B
OS32C-SP1-4M
L41E-21KA1A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00