

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | 440COM |
| Series | SLC440COM |
| Beam Resolution | 14mm |
| Component Type | Receiver |
| SIL IEC 61508 | 3 |
| PL EN ISO 13849-1 | e |
| Number of Beams | 160 |
| Protective Height | 1610mm |
| Minimum Scanning Distance | 300mm |
| Maximum Scanning Distance | 6000mm |
| Maximum Response Time | 28 ms |
| Length | 33mm |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Height | 1.651m |
| Application | Elevators & Escalators, Food, Heavy Industry, Machine Tools, Packaging |
| Dimensions | 33 x 27.8 x 1651 mm |
| Terminal Type | 5-Pin M12 Connector |
| Width | 27.8mm |
| Features | Safety Type 4 in Accordance with IEC 61496-1, User-Friendly Parameter Setting, No Tools Required, Reliable Safety Concept in Case of Interferences (EMC, Welding Sparks), Process Safety with Highest Availability, Integrated Set-Up Tool |
C2C-EA10530A10000
L21S-21KA1A
C4C-SA06010A10000
2TLA022302R0300 Orion1-4-30-060-B
C2C-SA03030A10000
PU3H13-00000000
C2MT-07834BBC03FE0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00