

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SLB440 |
| Component Type | Sender |
| Minimum Scanning Distance | 300mm |
| Maximum Scanning Distance | 15m |
| Safety Type | 4 |
| SIL IEC 61508 | SIL 3 |
| PL EN ISO 13849-1 | PL e |
| Number of Beams | 1 |
| Peak Wavelength | 880nm |
| Maximum Response Time | 22 ms |
| Terminal Type | M12 Plug |
| Dimensions | 33 x 27.8 x 131 mm |
| Diameter | M12 |
| Length | 33mm |
| Height | 131mm |
| Features | Automatic Start or Restart Interlock, Compact Design with Integral Evaluation, Height Range 75 m (Reserve up to 90 m), Safe OSSD Outputs to Ple, Set-up Tool & Diagnostic Indication, Sturdy Metal Enclosure with M12 Connector or Cable, Version with Heater for Outdoor Applications Down to â30°C |
| Application | Body |
| Width | 27.8mm |
MRS1104C-111011
TIM571-2050101
MICS3-ABAZ90PZ1P01
S32B-3011BA
TIM351-2134001
XU2S18PP340L5
MICS3-AAAZ40AZ1P01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00