

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | PROTECT-IE |
| Type | Output Module |
| For Use With | PROTECT SRB207AN |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Number of Inputs | 0 |
| Number of Outputs | 6 |
| Power Rating | 1.7 W |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Dimensions | 126 x 48 x 61 mm |
| Terminal Type | Clamp |
XPSMCMDI0800
R1.190.1060.0
6EP4436-8XB00-0DY0
XPSMCMER0004
6ES7326-2BF41-0AB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00