

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 79mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 400Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 400 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
BES R04KC-PSC15B-EV02
IMB18-12NPPVC0S
IME08-02BNSZT0S
E2B-M18KN16-WP-B2 2M
CB32CLN20QTAX
IFL 15-300L-11TP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00