

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 50 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 40mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Depth | 40mm |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Series | IFL |
| Switching Current | 400 mA |
IMI12-04BPSNC0S
E2E-X15B1T30 5M
IMB08-02BNSVT0S
XS9C2A2A2M12
XS1N30PB349D
IMB18-12NDSVU2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00