

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 50 mm |
| Body Style | Rectangular |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 40mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 40mm |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 500 mA |
ICB30S30F15M1IO
E2E-X23B1TL30-M1
IH06-02BPS-VT1
E2E-X15B3DL30 2M
IQ06-03BPSKU2S
TL-W3MC2 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00