

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 51mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 700Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 700 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Series | IFL |
UC500-30GM70-2E2R2-V15
XS4P12PA370D
Bi2-EG08K-AP6X-V1131
UM18-218165101
IME18-08NNOZW2S
XS4P18AB120
NI15U-EM18WD-AP6X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00