

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 126mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 400 mA |
| Shielding | Shielded |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Series | IFL |
UC30-215162
IME08-2N5PSZT0S
166806 E59-A18A107D01-CV
CB18CLN12TCFT
IQ08-04NPSKT0S
IM12-06BPS-NC1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00