

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 76mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 15Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 15 Hz |
| Series | IFL |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 500 mA |
XS508B1CAL08M12
BUS R06K1-PPX-02/015-S75G
XS630B1PBL5
IME08-1B5PSVC0SS15
IME18-08BDSZQ9S
MY COM L75P80/L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00