

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 76mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Switching Current | 500 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
IFRM 06P1701/PL
UM18-217167101
NBB0,6-3M22-E0
NBB5-18GM40-Z0
BI15-CP40-AP6X2
E2E-X3B2L8 2M
NI10U-M12-AN6X-V1131
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00