

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 5 - 40 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 61mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 40V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 600Hz |
NBB2-8GM50-E0
XS508B1CAL08M12
IHM04-1B5PSVU2S
E2AS08KS02M5C1OMC
IH03-01BPSVU2K
CA30CAF16NA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00