

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 71mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Switching Current | 200 mA |
IMB12-04BPSVU2K
BCS M12BBI1-PSC40D-EP02
XS130BLPAL2
E2B-M12KN08-WP-B1 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00