

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 42mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
IR08.P06S-N46.PO1Z.7SL
IM08-04NPS-ZW1
IME08-04NNSZT0S
E2B-M12KN05-WP-C1 2M
XS630B1MAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00