

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 30 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 40mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 40mm |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Switching Current | 400 mA |
| Switching Frequency | 25 Hz |
IME12-10NNSZW2K
E2E-X6B3D12-M1
BES M18MG-GSC70B-BP00,3-GS04
XS4P30MA230L2
BES 516-371-SA-10-PU-03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00