

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 30 mm |
| Output Function | NO/NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 40mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 65 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 500 mA |
| Maximum Switching Frequency | 65Hz |
| Series | IFL |
| Depth | 40mm |
IME08-02BPOZW5K
DW-AS-621-M12 / 1202530378
IME08-02BPSZWDSS06
SIEN-M12NB-PS-S-L
IMM05-1B5PSVU2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00