

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 42mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
IM18-08N-N-ZW0
NBB5-18GM60-I3
E2E-X14MD1-M1G
IME18-20NPPZC0K
UNDK 20I6914/S35A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00