

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 31.5mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | IFL |
872C-A15N30-A2
BI6U-M12-IOL6X2-H1141
BES M12ME-PSC20B-S04G-003
CA18CAF08BPM1IO
IQE17-05NPSKW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00