

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 71mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
IH03-01BNSVU2K
BES M08EC-PSC15B-S49G
E2E-X16MB218-M1
UM18-212165101
IME08-06NPSZT0K
XS212BLPAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00