

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Rectangular |
| Detection Range | 15 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO/NC |
| Connection Type | Screw Terminal |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 112mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 40mm |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Switching Current | 500 mA |
| Series | IFL |
PMI80-F90-IU-V1
XS512B1PAL5
IFRM 06P1713/L
VC11RT23010M
NBN40-U1-E2
XS612B1PAL10
XS1M12KP340
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00