

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 51mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | IFL |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
BES 516-377-S49-C
Ni15-G30-Y1X
IME30-10BPSZW5K
BES R04KC-PSC15B-EV02
E2B-M18KS08-M1-B1
IH03-0B6PO-VU1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00