

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Supply Voltage | 10 - 60 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 100mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 60V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
XS112BHPAM12
6GR6233-3AB00-PF
NBB15-U1-A2
CM18-08BPP-EC1
XS4P12PA370D
BES 516-370-E5-C-S4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00