

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 98mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 60Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 60 Hz |
| Series | IFL |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
NCB2-12GM40-Z0
E2E-X4MB1T8-M5
IME12-04NPOZC0S
IQ08-02BPOKW2S
NBB20-L2-E2-V1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00