

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 15 - 250 V ac |
| Length | 30mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | IFL |
| Switching Frequency | 100 Hz |
E2EW-X10B1T18-M1
XS1M30MB250K
IME12-04NPOZW2K
BES 516-356-E5-C-S4
IMB12-04BNPVC0S
E2B-S08KS02-MC-B1-20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00