

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 15 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 98mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 10 Hz |
| Series | IFL |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 10Hz |
| Switching Current | 500 mA |
IM12-04BPO-ZCK
E2E-X7D112-M1TGJ-T 0.3M
IME08-02BPOZW2S
E2E-X4B1TL8-M1
NBB0,8-5GM25-E2
SIEN-M8B-NS-K-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00